تبلیغات
حجاب و عفاف پایگاه تخصصی حجاب و عفاف - مردم اجازه دستگیری فرد بد حجاب و انتقال به کلانتری را ندارند

به گزارش پایگاه تخصصی حجاب و عفاف; سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در حاشیه جلسه ارزیابی عملکرد فرماندهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی پیرامون حمله به دو بانوی محجبه در پایتخت ضمن تشکر و قدردانی از احساس مسئولیت شهروندان نسبت به بد حجابی اظهار داشت: مردم تنها می توانند امر به معروف و نهی از منکر را که از واجبات دین است انجام دهند ولی این اجازه را ندارند که فرد امر به معروف شده را دستگیر و به کلانتری ببرند.

سردار احمدی مقدم افزود: بنابه گفته مقام معظم رهبری امر به معروف سه مرحله دارد که مرحله اول آن رفتار و عمل است، مرحله دوم آن تذکر لسانی و مرحله سوم برخورد انتظامی است.ایشان فرموده اند مرحله اول و دوم وظیفه همگانی است، اما مرحله سوم مختص به نیروی انتظامی است.

وی از مردم درخواست کرد در امر معروف و نهی از منکر به مرحله اول و دوم کفایت کنند و وارد مرحله سوم نشوند و اجرای قانون و مرحله سوم را به نیروی انتظامی بسپارند، دستگیری فرد بدحجاب توسط مردم غیرقانونی است و موجب تنش می شود و بهتر است در حدود خودمان حرکت کنیم تا کمتر مشکل بوجود آید.

رئیس پلیس کشور گفت: اگر کسی برای امربه معروف و نهی از منکر در چارچوب حرکت کند، پلیس از او حمایت می کند. باید فرهنگ را تقویت کنیم و بدانیم اگر این امر باعث ایجاد خطر می شود می توانیم از آن اجتناب کنیم.

به گزارش پایگاه تخصصی حجاب و عفاف; چندی پیش در تهران در 2 روز مختلف دو بانوی محجبه در صدد امر به معروف و نهی از منکر برآمده بودند که در نهایت این کار منجر به درگیری فیزیکی با افراد بد حجاب شد و متاسفانه جراحاتی به بار آمد و برای مدتی تیتر روزنامه ها و خبرگزاری های مختلف شده بود که سردار احمدی مقدم در این مورد و شرایط و میزان امر به معروف توضیحاتی فرمودند که تقدیم شد.


پایگاه تخصصی حجاب و عفاف
نوع مطلب : اخبار حجاب و عفاف، 
برچسب ها : سردار احمدی مقدم، رئیس پلیس، حجاب و عفاف، امر به معروف، نهی از منکر، برخورد با بدحجاب،


سایر موضوعات
انتخاب زبان وبلاگ
العربی English l French l

امروز :
طراح قالب و مدیر وبلاگ
سامان سوهانیان

شماره تماس: 09361861996

پایگاه تخصصی حجاب و عفاف
عضویت در خبرنامه
نام و ایمیل خود را وارد نمایید:
با عضویت در خبرنامه پایگاه تخصصی عفاف و حجاب از به روز رسانی های ما مطلع شوید و بیشتر با ما در ارتباط باشید
جنبش های وبلاگی
نظرسنجی
بهترین راه حل مسئله ی بدحجابی را چه می دانید؟


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
لوگوهای وبلاگ
با قرار دادن لوگوی ما در سایت یا وبلاگ خود از ما حمایت کنید